Подорож може бути важким сама собою. Особливо важким воно може стати, якщо вам доводиться залишити вдома улюблену кішечку. Щоб не зіпсувати собі відпочинок думками про те, як там себе почуває і що робить ваш муркотливий винищувач диванів, можна взяти його з собою. Але це створить ще більше складнощів. І тоді приходить ідея залишити вусатого та смугастого винищувача тапок у готелі для кішок. Більше інформації про тварин дивіться за посиланням https://goncharyk.com.ua/.

Якщо ваша кішка молода та здорова, тоді спеціальний готель для тварин буде найкращим вибором. У ветклініку не треба…

Деякі з ветеринарних клінік пропонують схожі послуги, але немає жодної гарантії, що ваша кішка отримає там достатньо уваги та догляду, оскільки персонал змушений виконувати свої ветеринарні обов’язки. Деякі клініки не працюють у неділю, а це означає, що до ранку понеділка тварина буде у маленькій клітці. Залишати тварину в клініці або спеціальному госпіталі слід тільки в тому випадку, якщо вона потребує медичного догляду або прийому ліків.

Вирушаємо в подорож: як залишити кішку в готелі для тварин

Вибравши готель, відвідайте його особисто наперед

У деяких сучасних готелях для кішок є великі та затишні котячі будиночки та ігрові майданчики, а також веб-камери, що дозволяють вам спостерігати за вихованцем. У деяких готелях дозволяють зупинятися як кішкам, так і собакам. Відповідальний готель для кішок дозволить вам здійснити тур всіма приміщеннями, подивитися, як живуть в ньому кішки. Краще при цьому не попереджати про своє прибуття, щоб зрозуміти, як справді виглядає та пахне заклад.

Почитайте відгуки клієнтів та проведіть своє дослідження

Проведіть маленьке дослідження, почитайте відгуки клієнтів, спробуйте з’ясувати, чи не мали справи з готелем ваші друзі чи знайомі. Заздалегідь зарезервуйте місце для кішки, щоб не опинитися в останній момент перед відсутністю місць. Розпитайте персонал про години прийому тварин та з’ясуйте можливість для тварини залишитися на кілька додаткових днів у разі непередбачених обставин та те, які вимоги є у готелі щодо щеплень та довідок від ветеринара.

Вирушаємо в подорож: як залишити кішку в готелі для тварин

Збирайтеся тихо

Кішки дуже спостережливі і одразу помітять, якщо щось зміниться в щоденному розпорядку. Деякі кішки, особливо якщо вони вже знають процедуру від’їзду, можуть розлютитися побачивши сумок або спостерігаючи за вашими зборами. Тому збирайтеся тихо, бажано тоді, коли кішка знаходиться в іншій кімнаті. Сховайте зібрані сумки в шафі, щоб їх не побачила.

Приготуйте їжу та ласощі, якими супроводите кішку в готель

Їди приготуйте на термін на три дні більше, ніж передбачуваний час перебування в готелі. Зробіть такий самий запас будь-яких засобів для догляду або ліків, які можуть знадобитися тварині. Деякі готелі можуть просити вас почати годувати кішку тим кормом, який вони використовують, але змінюйте поступово, оскільки різка зміна харчування може викликати розлад шлунка і призведе до того, що кішка відмовлятиметься від їжі. Не забудьте залишити свої контактні дані, а також контакти ветеринара, знайомого з твариною, на випадок непередбачених обставин.

Добавить комментарий

Please sing in to post your comment or singup if you don't have account.